HATİCE DAVAS

Hatice DAVAS
Uzman Psikolojik Danışman

Uzman Psikolojik  Danışman Hatice Davas 2017 yılında Girne Amerikan Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmuştur. Ardından eğitim hayatına İstanbul Topkapı Üniversitesi Genel Psikoloji bölümünde devam etmektedir. 

Eğitim hayatından sonra, 3 yıl boyunda otizimli çocuklara gelişim odaklı seanslar vermiştir.Daha sonra özel eğitim alanından çocuk-ergen ve çift alanına yönelmiştir.

İzmir en iyi psikologlarından birisi olan Hatice Davas şuanda faaliyetlerini  Çocuk, ergen, aile ve çift psikoretapi alanında çalışmalarını  İzmir Karşıyaka’da sürdürmektedir.

Psikolojik Danışman Hatice Davas

Aldığı Eğitimler

Hatice Davas, psikolojik danışmanlık ve rehberlik eğitimini tamamlamasının ardından, özel eğitim alanında çalışmaya odaklandı. Otizm spektrum bozukluğu olan çocukların gelişimine yönelik seanslar veren Davas, daha sonra çocuk, ergen ve çiftlerle çalışmaya yöneldi. İzmir Karşıyaka bölgesinde faaliyet gösteren Davas, çocuk, ergen, aile ve çift psikoterapisi alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir ve İzmir’de en iyi psikologlarından biri olarak kabul edilmektedir.